Deepcool | Performance 120mm Fan, 3-Pack | R-FD12-BKAPN3-G ARGB-3 IN 1
- Код товара: 456946
- EAN: 6933412710905
- MPN: R-FD12-WHAPN3-G
38.54€
Без налога: 31.85€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 821 шт. |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Producer product name | R-FD12-BKAPN3-G ARGB-3 IN 1 |
| Producer product family | Performance 120mm Fan, 3-Pack |