AXAGON | ADE-TXPD USB-C Gigabit Ethernet Adapter with PD 100W
- Код товара: 457180
- EAN: 8595247908254
- MPN: ADE-TXPD
18.27€
Без налога: 15.10€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 203.00 мм |
| Gross height (mm) | 28.00 мм |
| Gross width (mm) | 99.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3071 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | ADE-TXPD USB-C Gigabit Ethernet Adapter with PD 100W |