Edifier | Wireless Earbuds | X1 Lite | Noise reduction
- Код товара: 457332
- EAN: 6923520248322
- MPN: X1 Lite Black
20.45€
Без налога: 16.90€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Gross width (mm) | 275.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 94 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.27 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | AI algorithm voice pick-up technology ensures clear and efficient hands-free calls in noisy environments; Supports fast charging, a 15-minute charging for 1.5 hours of playback time; IP54 certified for daily active use. |
| Producer product name | X1 Lite |
| Producer product family | Wireless Earbuds |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Цастота | 20-20k кГц |
| Подключение устройства | Wireless |
| Bluetooth | Yes |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Portable charger charging time | 1.5 ч |
| Playback time (single charge) | 26 ч |
| Подавление шума | Yes |
| Размер динамика | 13 мм |