Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT750IC | 750 VA | 500 W
- Код товара: 457741
- EAN: 731304340317
- MPN: SMT750IC
507.66€
Без налога: 419.55€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 499.10 мм |
| Gross height (mm) | 278.10 мм |
| Gross width (mm) | 301.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1920.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 480.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.40 кг |
| TI weight (kg) | 5.00 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 41 шт. |
| Gross weight | 14.20 кг |
| Net weight | 11.80 кг |
| Producer product name | SMT750IC |
| Producer product family | APC Smart-UPS |
| Вместимость | 500 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Automatic voltage regulation helps to adjust the electrical voltage; Cloud-based remote power monitoring via SmartConnect Ethernet port; Ideal for servers, storage, network cabinets, business VoIP and desktops, retail POS |
| Емкость | 750 ВА |