Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1000IC | 1000 VA | 600 W
- Код товара: 457751
- EAN: 731304332947
- MPN: SMC1000IC
625.65€
Без налога: 517.07€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 376.00 мм |
| Gross height (mm) | 595.00 мм |
| Gross width (mm) | 328.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1824.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 456.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.28 кг |
| TI weight (kg) | 6.01 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 19.55 кг |
| Net weight | 17.27 кг |
| Producer product name | SMC1000IC |
| Producer product family | APC Smart-UPS C |
| Вместимость | 600 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Ideal for entry-level servers, networks, retail POS, business VOIP and desktops; Automatic voltage regulation maintains output voltage at acceptable user-selectable levels |
| Емкость | 1000 ВА |