Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT1500IC | 1500 VA | 1000 W
- Код товара: 457752
- EAN: 731304332992
- MPN: SMT1500IC
985.13€
Без налога: 814.16€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 328.00 мм |
| Gross height (mm) | 325.00 мм |
| Gross width (mm) | 590.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2104.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 526.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.63 кг |
| TI weight (kg) | 11.68 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 шт. |
| Gross weight | 26.72 кг |
| Net weight | 24.09 кг |
| Producer product name | SMT1500IC |
| Producer product family | APC Smart-UPS |
| Вместимость | 1000 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Ideal for servers, storage, network cabinets, business VoIP and desktops, retail POS; Automatic voltage regulation helps to adjust the electrical voltage |
| Емкость | 1500 ВА |