Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT2200IC | 2200 VA | 1980 W
- Код товара: 457753
- EAN: 731304337317
- MPN: SMT2200IC
1 571.00€
Без налога: 1 298.35€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 699.00 мм |
| Gross height (mm) | 762.00 мм |
| Gross width (mm) | 381.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9360.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2340.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 11.70 кг |
| TI weight (kg) | 24.27 кг |
| Volume (m3) | 0.20 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 шт. |
| Gross weight | 61.90 кг |
| Net weight | 50.20 кг |
| Producer product name | SMT2200IC |
| Producer product family | APC Smart-UPS |
| Вместимость | 1980 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Ideal for servers, storage, networking, business VoIP and desktops, retail POS; Automatic voltage regulation helps to adjust the electrical voltage |
| Емкость | 2200 ВА |