Xiaomi Ultra Slim Power Bank | 5000 mAh | USB-C | Gray
- Код товара: 458663
- EAN: 6941812780299
- MPN: BHR9535GL
24.14€
Без налога: 19.95€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 118.00 мм |
| Gross width (mm) | 21.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 27 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.066 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 шт. |
| Gross weight | 0.156 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Выход | USB-C |
| Цвет товара | Gray |
| Емкость батареи | 5000 мА·ч |
| Технология батареи | Lithium-ion |
| Producer product name | Ultra Slim Power Bank |