Electric jigsaw EINHELL TC-JS 80/1, power 550 W
- Код товара: 459785
- EAN: 4006825619737
- MPN: 4321145
36.82€
Без налога: 30.43€
| Производитель | Einhell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 212.00 мм |
| Gross height (mm) | 84.00 мм |
| Gross width (mm) | 281.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.23 кг |
| Palette Qty | 173 шт. |
| Gross weight | 2.32 кг |
| Net weight | 2.09 кг |