Huawei | Wall Mounting Bracket | LUNA2000-7-E1
- Код товара: 460848
- EAN: 2000100000946
- MPN: LUNA2000-7-E1 Wall Mounting Bracket
96.86€
Без налога: 80.05€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 690.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 255.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 28 шт. |
| Gross weight | 6.60 кг |
| Net weight | 5.10 кг |
| Producer product name | LUNA2000-7-E1 |
| Producer product family | Wall Mounting Bracket |