Nanoleaf Floor Lamp Smart Matter WiFi | 22 W | RGBW
- Код товара: 461002
- EAN: 4895263602384
- MPN: N7204K02-1FL
81.15€
Без налога: 67.07€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 485.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 205.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 79 шт. |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 1.50 кг |
| Producer product name | Floor Lamp Smart Matter WiFi |
| Life time | 25000 ч |
| Цвет света | RGBW |
| Мощность | 22 Вт |
| Световой поток | 1700 лм |
| Класс защиты | IP20 |