Huawei | FreeClip
- Код товара: 461419
- EAN: 6942103141577
- MPN: 55038003
156.79€
Без налога: 129.58€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3857 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.05 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Gesture Controls, Head Motion Controls; Long Battery Life |
| Producer product name | FreeClip |
| USB порт | Wired charging: USB-C |
| Цвет | Rose Gold |
| Встроенный микрофон | Yes |