Canon | PIXMA TS3750I | Inkjet | Colour | Multicunction Printer | A4 | Wi-Fi | Black
- Код товара: 461775
- EAN: 4549292234107
- MPN: 6671C006
57.31€
Без налога: 47.36€
| Производитель | Canon |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | VN |
| Gross depth (mm) | 327.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 435.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 650.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.80 кг |
| Net weight | 4.00 кг |
| Producer product name | PIXMA TS3750I |
| Дуплексные функции | No |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Факс | No |
| Технология печати | Inkjet |
| Сканирование | Colour |
| Максимальные размеры печати | A4 |
| Печать | Colour |
| Тип продукта | Multicunction Printer |