Digitus Silicone Connection Cable | AK-300341-020-W | USB-C to USB-C
- Код товара: 462065
- EAN: 4016032495826
- MPN: AK-300341-020-W
7.02€
Без налога: 5.80€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 16.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4472 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Тип | USB-C to USB-C |
| Producer product name | AK-300341-020-W |
| Producer product family | Silicone Connection Cable |
| Длина кабеля | 2 м |
| Мощность | 60 Вт |