Digitus Bi-directional Adapter Cable | DB-300334-010-S | USB-C to DisplayPort
- Код товара: 462066
- EAN: 4016032484264
- MPN: DB-300334-010-S
15.62€
Без налога: 12.91€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 23.00 мм |
| Gross height (mm) | 235.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4263 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Тип | USB-C to DisplayPort |
| Producer product name | DB-300334-010-S |
| Producer product family | Bi-directional Adapter Cable |
| Длина кабеля | 1 м |