Digitus Connection Cable | AK-300136-010-S | USB-C to USB-A
- Код товара: 462067
- EAN: 4016032368731
- MPN: AK-300136-010-S
4.43€
Без налога: 3.66€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 14222 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Producer product name | AK-300136-010-S |
| Producer product family | Connection Cable |
| Длина кабеля | 1 м |