Digitus Adapter | AK-300524-000-S | USB-A to USB-C
- Код товара: 462069
- EAN: 4016032467410
- MPN: AK-300524-000-S
3.91€
Без налога: 3.23€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 10105 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Тип | USB-A to USB-C |
| Producer product name | AK-300524-000-S |
| Producer product family | Adapter |