Digitus HDMI Extender Set, 4K/120Hz, 40 m | DS-55342 | Black
- Код товара: 462070
- EAN: 4016032495635
- MPN: DS-55342
141.59€
Без налога: 117.02€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 243.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 196.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 605 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Gross weight | 0.9 кг |
| Net weight | 0.70 кг |
| Producer product family | HDMI Extender Set, 4K/120Hz, 40 m |
| Producer product name | DS-55342 |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 40 м |