Digitus 4x2 HDMI Matrix Switch/Multi-Viewer, 4K/30Hz | DS-55345 | Black
- Код товара: 462074
- EAN: 4016032495659
- MPN: DS-55345
109.07€
Без налога: 90.14€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 292.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross width (mm) | 238.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 452 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.4 кг |
| Gross weight | 1.3 кг |
| Net weight | 0.90 кг |
| Producer product family | 4x2 HDMI Matrix Switch/Multi-Viewer, 4K/30Hz |
| Producer product name | DS-55345 |
| Цвет товара | Black |