Digitus | DN-14001-2 Cable Tester, network, RJ45, Single side Tester
- Код товара: 462088
- EAN: 4016032498346
- MPN: DN-14001-2
16.70€
Без налога: 13.80€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 758 шт. |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | DN-14001-2 Cable Tester, network, RJ45, Single side Tester |