Digitus Connection Cable | AK-340106-020-S | DisplayPort to DisplayPort
- Код товара: 462262
- EAN: 4016032450313
- MPN: AK-340106-020-S
6.55€
Без налога: 5.41€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 250.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 678 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Тип | DisplayPort to DisplayPort |
| Producer product name | AK-340106-020-S |
| Producer product family | Connection Cable |
| Длина кабеля | 2 м |