Bissell Spot and Stain Pet Pro Oxy Carpet Cleaning Solution, 1L
- Код товара: 462355
- EAN: 011120276169
- MPN: 20343
18.78€
Без налога: 15.52€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 67.00 мм |
| Gross height (mm) | 241.00 мм |
| Gross width (mm) | 117.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 915 шт. |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 1.03 кг |
| Producer product name | Spot and Stain Pet Pro Oxy Carpet Cleaning Solution, 1L |