Ecovacs | GEX010002 Extension Cable for GOAT A-Family Charging Station - 10m, 1 pcs
- Код товара: 463039
- EAN: 6970135035366
- MPN: GEX010002
54.06€
Без налога: 44.68€
| Производитель | Ecovacs |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 98 гр. |
| Gross depth (mm) | 265 мм |
| Gross width (mm) | 74 мм |
| Gross height (mm) | 51 мм |
| Volume (m3) | 0.00100011 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 216 шт. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Gross weight | 0.52 кг |
| Net weight | 0.42 кг |
| Producer product name | GEX010002 Extension Cable for GOAT A-Family Charging Station - 10m, 1 pcs |