Goobay USB-C to DisplayPort Cable 4K at 60 Hz, 1 m | 75704
- Код товара: 463041
- EAN: 4040849757044
- MPN: 75704
9.60€
Без налога: 7.93€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 75704 |
| Producer product family | USB-C to DisplayPort Cable 4K at 60 Hz, 1 m |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 17.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14286 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |