Hyper Next Bluetooth Mouse | Wireless | White
- Код товара: 463300
- EAN: 1220000630185
- MPN: HS2100GL
27.01€
Без налога: 22.32€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2931 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Next Bluetooth Mouse |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | White |