Gembird | Wireless Karaoke Microphone | MICBT-01-BK
- Код товара: 463479
- EAN: 8716309132558
- MPN: MICBT-01-BK
10.76€
Без налога: 8.89€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 83.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.08 кг |
| Palette Qty | 471 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.35 кг |
| Тип коннектора | 3.5mm, Bluetooth |
| Другие особенности | BT frequency range: 2.402 GHz - 2.480 GHz; MicroSD card support: up to 32 GB; Charging time: 3-4 hrs; Stream your music wirelessly, signal reach up to 10 m; Multi-color LED light effect flashes and changes color |
| Producer product name | MICBT-01-BK |
| Producer product family | Wireless Karaoke Microphone |
| Цвет | Black |
| Talk time (single charge) | Up to 5 ч |