Hikvision | 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7608NXI-K2(D) | 2 | 8-ch
- Код товара: 463917
- EAN: 6942160489810
- MPN: NVRDS7608NXIK2D
154.31€
Без налога: 127.53€
| Производитель | Hikvision |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 315.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross width (mm) | 385.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 290.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 130 шт. |
| Gross weight | 1.30 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | DS-7608NXI-K2(D) |
| Producer product family | 1U K Series AcuSense 4K NVR |
| Входные видео каналы | 8-ch |
| Число коннекторов SATA | 2 |
| Емкость | Up to 16 TB capacity for each HDD |