Xiaomi | Buds 5 Pro | Noise reduction
- Код товара: 464068
- EAN: 6941812772256
- MPN: BHR9642GL
201.14€
Без налога: 166.23€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 29.50 мм |
| Gross weight | 0.136 кг |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5858 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.043 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | Buds 5 Pro |
| Цвет | White |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Подавление шума | Yes |