Easy Camp Portable Solar Shower for Camping | 20 L
- Код товара: 464951
- EAN: 5709388155405
- MPN: 680293
9.98€
Без налога: 8.25€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 170 мм |
| Gross width (mm) | 190 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.001615 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 1070 шт. |
| Gross weight | 0.448 кг |
| Net weight | 0.348 кг |
| Емкость | 20 л |
| Producer product name | Portable Solar Shower for Camping |
| Цвет товара | Black |