Genesis Gaming Desk | Holm 160 Modular Corner | Black/Anthracite
- Код товара: 465285
- EAN: 5901969449129
- MPN: NDS-2295
211.01€
Без налога: 174.39€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 880.00 мм |
| Gross width (mm) | 790.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 665.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 36 кг |
| Net weight | 35.50 кг |
| Producer product name | Holm 160 Modular Corner |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Цвет | Black/Anthracite |
| Освещение | Yes |