Genesis | Holm Modular Side Desk Top Right 30cm | NDS-2277 | Anthracite Black
- Код товара: 465294
- EAN: 5901969445923
- MPN: NDS-2277
16.73€
Без налога: 13.83€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 835.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 355.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 632.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 115.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.75 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 78 шт. |
| Gross weight | 3.58 кг |
| Net weight | 2.83 кг |
| Producer product name | NDS-2277 |
| Producer product family | Holm Modular Side Desk Top Right 30cm |
| Цвет | Anthracite Black |
| Surface material | MDF |