Genesis | Holm Modular Side Desk Top Right 60cm | NDS-2283 | Anthracite Black
- Код товара: 465297
- EAN: 5901969445985
- MPN: NDS-2283
38.71€
Без налога: 31.99€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 830.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 655.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1075.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 221.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.30 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 45 шт. |
| Gross weight | 7.59 кг |
| Net weight | 6.29 кг |
| Producer product name | NDS-2283 |
| Producer product family | Holm Modular Side Desk Top Right 60cm |
| Цвет | Anthracite Black |
| Surface material | MDF |