Toshiba Hard drive | Canvio Flex | 1000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen 1 | Warm Silver
- Код товара: 465739
- EAN: 4260557513262
- MPN: HDTX210ESCAA
90.90€
Без налога: 75.12€
| Производитель | Toshiba |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 111.00 мм |
| Gross height (mm) | 141.00 мм |
| Gross width (mm) | 38.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1453 шт. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Producer product name | Canvio Flex |
| Producer product family | Hard drive |
| Емкость жесткого диска | 1000 ГБ |
| Цвет товара | Warm Silver |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Размер жесткого диска | 2.5 дюйм |