Deepcool CPU Air Cooler | AK620 DIGITAL PRO | Intel, AMD
- Код товара: 465975
- EAN: 6933412728818
- MPN: R-AK620-BKAPMN-G
83.14€
Без налога: 68.71€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 165.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 268 шт. |
| Gross weight | 1.79 кг |
| Net weight | 1.49 кг |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | AK620 DIGITAL PRO |
| Producer product family | CPU Air Cooler |