Huawei | FreeArc | Noise canceling
- Код товара: 466631
- EAN: 6942103147432
- MPN: 55038107
88.96€
Без налога: 73.52€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5988 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.07 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | IP57 |
| Producer product name | FreeArc |
| подавление шума | Yes |
| USB порт | USB Type-C |
| Цвет | Grey |
| Встроенный микрофон | Yes |