Thermal Grizzly Putty Basic, 30g | TG-P-B-030-R
- Код товара: 466885
- EAN: 4260711991196
- MPN: TG-P-B-030-R
11.76€
Без налога: 9.72€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 87.00 мм |
| Gross height (mm) | 47.00 мм |
| Gross width (mm) | 71.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 14.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2976 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | TG-P-B-030-R |
| Producer product family | Putty Basic, 30g |