Lenovo 4K Pro Webcam
- Код товара: 466894
- EAN: 195892103608
- MPN: 4XC1Q25246
177.92€
Без налога: 147.04€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2040 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Producer product name | 4K Pro Webcam |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Разрешение видео | 1920 x 1080 пикселей |