Schneider Electric Back-UPS, Tower | BX1600MI | 1600 VA | 900 W
- Код товара: 467291
- EAN: 731304410829
- MPN: BX1600MI
220.90€
Без налога: 182.56€
| Производитель | Schneider Electric |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 390.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 4.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 88 шт. |
| Gross weight | 11.30 кг |
| Net weight | 10.30 кг |
| Producer product name | BX1600MI |
| Producer product family | Back-UPS, Tower |
| Вместимость | 900 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Емкость | 1600 ВА |