Xiaomi Buds 5 Pro WiFi, Black | Xiaomi
- Код товара: 467774
- EAN: 6941812779491
- MPN: BHR9647GL
230.15€
Без налога: 190.21€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 42.50 мм |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 22.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2033 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.05 кг |