Adler | Insects killer lamp LED | AD 7940 | 9 W
- Код товара: 468130
- EAN: 5905575906670
- MPN: AD 7940
19.67€
Без налога: 16.26€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 228.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 19 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.247 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 103 шт. |
| Gross weight | 1.63 кг |
| Net weight | 1.383 кг |
| Другие особенности | Lures with LED light, electrocute insects with high voltage, stores dead insects for disposal; Safe for humans and animals - works without the use of chemicals, without releasing harmful substances; Area of operation: up to 150m2; Device waterproof class: IPX0 |
| Producer product name | AD 7940 |
| Producer product family | Insects killer lamp LED |
| Мощность | 9 Вт |