Lenovo Legion K510 Mini Pro | Gaming Keyboard | Wired | US English
- Код товара: 468430
- EAN: 195892102496
- MPN: GY41P80860
46.16€
Без налога: 38.15€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Legion K510 Mini Pro |
| Gross depth (mm) | 394.00 мм |
| Gross height (mm) | 52.00 мм |
| Gross width (mm) | 166.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 21.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.68 кг |
| Тип | Gaming Keyboard |
| Раскладка клавиатуры | US English |
| Максимальная длинна кабеля | 1.8 м |
| Технология подключения | Wired |
| Bluetooth | No |
| Подсветка | 16.8 million RGB colours per key. Supports more customisation by Lenovo Accessory and Display Manager. |