Lenovo | Glasses Gen 2, GY21R10234 | Glasses
- Код товара: 468433
- EAN: 195892109914
- MPN: GY21R10234
435.24€
Без налога: 359.70€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 72.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.39 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Тип | Glasses |
| Другие особенности | Resolution: 1920 x 1080 |
| Аксессуары в комплекте | Prescription lens frame, prescription lens frame guide, Anti-slip Adapter, 3x Nose pads, Cleaning Cloth |
| Producer product name | Glasses Gen 2, GY21R10234 |