AXAGON Data and charging cable, 1.5 m | BUCM-CM15AB | USB Type C to USB Type C
- Код товара: 469418
- EAN: 8595247907387
- MPN: BUCM-CM15AB
3.64€
Без налога: 3.01€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 14.00 мм |
| Gross height (mm) | 205.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Тип | USB Type C to USB Type C |
| Producer product name | BUCM-CM15AB |
| Producer product family | Data and charging cable, 1.5 m |
| Длина кабеля | 1.5 м |