Kingston | Canvas Go! Plus | 64 GB | SD | Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30
- Код товара: 469591
- EAN: 740617347678
- MPN: SDG4/64GB
23.61€
Без налога: 19.51€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 2.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | Canvas Go! Plus |
| Емкость | 64 ГБ |
| Класс флэш-памяти | Class 10, UHS-I, U3, V30 |
| Тип | SD |