Logilink Cable Box, 407x157x133.5mm | KAB0062 | Black
- Код товара: 469685
- EAN: 4052792038408
- MPN: KAB0062
9.57€
Без налога: 7.91€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 407.00 мм |
| Gross height (mm) | 133.50 мм |
| Gross width (mm) | 157.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.91 кг |
| Net weight | 0.71 кг |
| Producer product family | Cable Box, 407x157x133.5mm |
| Producer product name | KAB0062 |
| Цвет товара | Black |