Genesis Gaming Chair | Trit 660 RGB | Black
- Код товара: 470801
- EAN: 5901969445626
- MPN: NFG-2247
222.89€
Без налога: 184.21€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 875.00 мм |
| Gross height (mm) | 360.00 мм |
| Gross width (mm) | 655.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 370.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.37 кг |
| Volume (m3) | 0.21 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6 шт. |
| Gross weight | 23.87 кг |
| Net weight | 20.50 кг |
| Наименование продукта | Trit 660 RGB |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Gaming Chair |
| Регулируемая спинка | Yes |
| Регулируемые руки | 2D |
| Вес (макс) | 150 кг |