Hikvision | NVR | DS-7608NXI-K1(D)/Alarm4+1 | 1
- Код товара: 471104
- EAN: 6942160489889
- MPN: 303621198
138.48€
Без налога: 114.45€
| Производитель | Hikvision |
| Гарантия | 6 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 48.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 469 шт. |
| Gross weight | 1.25 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | DS-7608NXI-K1(D)/Alarm4+1 |
| Producer product family | NVR |
| Число коннекторов SATA | 1 |