ColorWay Power Socket | CW-CHE24PDW
- Код товара: 471114
- EAN: 4823108616425
- MPN: CW-CHE24PDW
16.27€
Без налога: 13.45€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CW-CHE24PDW |
| Producer product family | Power Socket |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Тип | Power Socket |
| Output type | 1 USB Type-C (PD), 1 USB-A (QC3.0), 2 USB-A (AUTO-ID) |