Adler Vacuum Cleaner | AD 7069 | Bagged | Power 3200 W | Dust capacity 3.5 L | Black
- Код товара: 471189
- EAN: 5905575907035
- MPN: AD 7069
76.52€
Без налога: 63.24€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 295.00 мм |
| Gross width (mm) | 560.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2880.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 28.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.91 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 9.16 кг |
| Net weight | 6.25 кг |
| Другие особенности | 4 rubber wheels protect your floor from scratches and guarantee exceptional maneuverability; 3-stage filtration system; Thermal protection against overheating |
| Producer product name | AD 7069 |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Объём пылесборника | 3.5 л |
| Цвет товара | Black |
| Тип трубки | Metal |
| Мощность | 3200 Вт |
| Длина кабеля | 6 м |
| Радиус работы | 8.5 м |
| Щелевая насадка | Yes |
| Wet suction | No |
| Washing function | No |
| Тип | Bagged |
| Dust collector type | Bag |
| Индикатор заполнения пылевого мешка | Yes |