Adler Turntable with USB | AD 1915 | USB port
- Код товара: 471191
- EAN: 5905575907615
- MPN: AD 1915
85.74€
Без налога: 70.86€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 402.00 мм |
| Gross height (mm) | 348.00 мм |
| Gross width (mm) | 488.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2182.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 97.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.28 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 8.90 кг |
| Net weight | 6.62 кг |
| Другие особенности | High-quality ceramic cartridge; RCA audio output; Belt-driven turntable mechanism |
| Producer product name | AD 1915 |
| Producer product family | Turntable with USB |
| Диапазон частот | 50/60 Гц |
| USB порт | Yes |
| Bluetooth | Yes |